Pronari i argjendarisë përleshet me grabitësit, dështon grabitja në Shkodër

Shkodra

Pronari i argjendarisë përleshet me grabitësit, dështon grabitja në Shkodër

Më: 27 janar 2022 Në ora: 13:27
Ilustrim

Pronari i një argjendarie në qendër të Shkodrës, ka mundur të parandalojë grabitjen e dyqanit të tij.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur me emrin ‘Dollari’.

Dy persona kanë shkuar gjatë mesditës për të grabitur agjendarinë, por qëndresa e pronarit i ka bërë ata që të tërhiqen, duke u larguar.

Por arratisja e tyre nuk ka zgjatur shumë, pasi dy personat e akuzuar për grabitje janë ndaluar nga policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat