Vrasja në Shkodër, viktima punonjës i ujësjellës kanalizimeve

Shkodra

Vrasja në Shkodër, viktima punonjës i ujësjellës kanalizimeve

Më: 13 shkurt 2022 Në ora: 20:58
Foto ilustrim

Prekë Tonaj 48 vjeç ka mbetur viktimë e të shtënave me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Viktima është identifikuar si Prek Tonaj, teksa ngjarja është regjistruar vetëm pak minuta më parë në fshatin Grudë. Nga informacionet e para bëhet me dije se Prek Tonaj ishte punonjës i ujësjellës kanalizimeve në Shkodër.

Mesohet se ngjarja ka ndodhur në një zonë ku pjesa më e madhe është në errësirë totale ç’ka vështirëson akoma edhe më shumë identifikimin e autorit/ve të krimit.

Për momentin nuk dihen të tjera detaje për ngjarjen, ndërsa policia është nisur drejt vendngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat