Vritet me armë 47-vjeçari në Shkodër, arrestohet një i dyshuar

Shkodra

Vritet me armë 47-vjeçari në Shkodër, arrestohet një i dyshuar

Më: 14 shkurt 2022 Në ora: 17:07
Foto ilustrim

Mbrëmë në Shkodër është vrarë një person.

Sipas dëshmitarëve, vrasja ka ndoshur për motive të hakmarrjes.

Një person është arrestuar deri më tani për vrasjen e Prekë Tonajt një natë më parë në Shkodër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat