Fushata e PS-së në Shkodër/ Takimet e kandidates Majlinda Angoni me banorët

Shkodra

Fushata e PS-së në Shkodër/ Takimet e kandidates Majlinda Angoni me banorët

Më: 21 shkurt 2022 Në ora: 20:11
Majlinda Angoni

Kandidatja socialiste për bashkinë Shkodër, Majlinda Angoni e vijoi fushatën zgjedhore.

Ajo u takua me drejtuesit e organizatave të kësaj force politike në këtë qytet.

“Me energjinë dhe mbështetjen e Partisë Socialiste, do të bëjmë më të mirën për të ardhmen e Shkodrës sonë”, u shpreh Angoni.

Ministrja Edona Bilali dhe deputeti Benet Beci, e cilësuan Majlinda Angoni si figurën ideale për t’i kthyer Shkodrës dinjitetin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat