Gara në bashkinë Shkodër/ Kryeson Bardh Spahia i “Shtëpisë së Lirisë”

Shkodra

Gara në bashkinë Shkodër/ Kryeson Bardh Spahia i “Shtëpisë së Lirisë”

Më: 7 mars 2022 Në ora: 00:51
Foto ilustrim

Kandidati i koalicionit “Shtëpia e Lirisë”, Bardh Spahia  kryeson deri më tani gjatë numërimit të votave në Shkodër.

Kutia 246/1 ZAZ 4 Shkodër

Bardh Spahia 58

Majlinda Angoni 60

Xhemal Bushati 21

Kutia 246/1- KZAZ 4 SHKODER

Majlinda  Angoni 54

Bardh Spahia 52

Xhemal Bushati  17

Një votë e pavlefshme

Kutia 246

Majlinda  Angoni 70

Bardh Spahia  66

Xhamali Bushati 34

9 vota të pavlefshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat