“S’më besohet që protestoj për bukë”, Shkodra mbushi rrugët kundër rritjes së çmimeve

Shkodra

“S’më besohet që protestoj për bukë”, Shkodra mbushi rrugët kundër rritjes së çmimeve

Më: 10 mars 2022 Në ora: 22:56
Protesta

Rritja e çmimit të produkteve ushqimore dhe karburanteve nxori në rrugë pasditen e sotme qindra qytetarë shkodranë.

Pasi tubuan para bashkisë ata marshuan nëpër qytet duke bllokuar rrugën.

Policia ndërhyri për ti shpërndarë.

"Mbani distancën u bëri thirrje një qytetar".

Nuk u shënua asnjë incident.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat