Tronditet Shkodra, dy shpërthime të njëpasnjëshme

Shkodra

Tronditet Shkodra, dy shpërthime të njëpasnjëshme

Më: 26 mars 2022 Në ora: 07:54
Pamje nga vendi i ngjarjes

Mbrëmjen e djeshme dy shpërthime të njëpasnjëshme në dy objekte tregtare kanë prishur qetësinë e Shkodrës.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të Shkodrës në një qendër tregtare.

Po në të njëjtën kohë është ndjerë një shpërthim i dytë në një supermarket në zonën e Rrugës.

Sipas informacioneve shpërthimet kanë ndodhur në të njëjtën kohë, i pari në objektin që shërbente si qendër tregtare në pronësi të ish kandidatit për kryetar Bashkie Xhemal Bushati dhe në një linjë të supermarketeve SPAR

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat