U vra duke pirë kafenë, dalin pamjet nga vendi ku u ekzekutua 55-vjeçari në Shkodër

Shkodra

U vra duke pirë kafenë, dalin pamjet nga vendi ku u ekzekutua 55-vjeçari në Shkodër

Më: 12 prill 2022 Në ora: 09:01
Foto nga vendi i ngjarjes

Kanë dalë pamjet e vendit të ngjarjes në lagjen “Rus” të Shkodrës, ku pak më parë u vra Nazmi Bandula.

Forca të shumta policore kanë rrethuar vendin e mbuluar më gjak në afërsi të një lokali, ndërsa ka mbërritur edhe ambulanca.

Në momentin e vrasjes, viktima ishte ulur në një lokal duke pire kafen në momentin që nje makinë është afruar.

Autoret kanë qëlluar nga makina disa rërë duke e lënë të vdekur Bandulen. Fatmirësisht kanë shpëtuar klientët e tjerë në lokal.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat