Makina i pret rrugën motorit në Shkodër, në gjendje të rëndë drejtuesi

Shkodra

Makina i pret rrugën motorit në Shkodër, në gjendje të rëndë drejtuesi

Më: 14 prill 2022 Në ora: 15:42
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Shkodrës.

Një automjet tip Mercedes Benz i ka prerë rrugën një motoçiklete tip “Vespa”, dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit.

Ai është dërguar në spitalin rajonal të Shkodrës, në gjendje të rëndë.

Aksidenti ka ndodhur në shkollën 9-vjeçare “Ndoc Mazi”, pranë sheshit Skendërbej.

Policia po bën këqyrjen e vendit të ngjarjes për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat