Ky është i riu i plagosur me armë zjarri në Shkodër

Shkodra

Ky është i riu i plagosur me armë zjarri në Shkodër

Më: 20 prill 2022 Në ora: 00:23
Edi Reçaj

Zbardhet fotoja e 28-vjeçarit të plagosur para pak minutash në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00, në lagjen “Perash”, ku Edi Reçaj mori një plumb në këmbë.

Policia thotë se në rrethana ende të paqarta, është plagosur me armë zjarri në këmbë, shtetasi Edi Reçaj 28 vjeç, banues në lagjen “Partizani”, Shkodër, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Me Marrjen e njoftimit për të shtëna me armë zjarri, policia ka shkuar në vendngjarje, ka rrethuar zonën, ka ngritur pika kontrolli dhe vijon krehjen e territorit për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autoriteve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë dhe po punon për fiksimin e çdo prove të mundshme, që do ti shërbejë hetimit për zbardhjen e ngjarjes

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat