Te shtëna me armë zjarri në Shkodër, dyshohet për një person të plagosur

Shkodra

Te shtëna me armë zjarri në Shkodër, dyshohet për një person të plagosur

Më: 30 prill 2022 Në ora: 22:25
Foto ilustrim

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e sotme në lagjen Dobraç të qytetit të Shkodrës.

Atje dyshohet se ka mbetur i plagosur një person.

Sipas burimeve të Top Channel, dyshohet se me armë është qëlluar djali i xhaxhait të ish-biznesmenit Bardhok Pllana, që u ekzekutua në Shkodër në Prill të një viti më parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat