Aksident me vdekje në aksin Shkodër-Koplik, makina përplas biçikletën

Shkodra

Aksident me vdekje në aksin Shkodër-Koplik, makina përplas biçikletën

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 22:40
Foto ilustrim

Një aksident me vdekje ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin Shkodër-Koplik.

Mësohet se një person ka humbur jetën ndërsa po udhëtonte me biçiklete dhe është përplasur nga një automjet.

Aksi Shkodër-Koplik mbetet një nga akset më problematike në Shqipëri dhe shkak është errësira në këtë rrugë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat