Automjeti përplaset me murin, shpëton mrekullisht shoferi në Shkodër

Shkodra

Automjeti përplaset me murin, shpëton mrekullisht shoferi në Shkodër

Më: 29 gusht 2022 Në ora: 08:57
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së dielës në lagjen Dobraç të Shkodrës.

Një automjet është përmbysur në mes të rrugës, pasi është përplasur më parë me murin në anë të rrugës.

Për fat të mirë drejtuesi i makinës ka shpëtuar me vetëm disa lëndime të lehta, ndërsa ndodhet në spitalin e Shkodrës. 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat