Bardh Spahia: Të shpallet gjendja e emergjencës në Shkodër

Shkodra

Bardh Spahia: Të shpallet gjendja e emergjencës në Shkodër

Më: 21 nëntor 2022 Në ora: 10:46
Bardh Spahia

Kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia ka kërkuar që të shpallet gjendja e emergjencës për shkak të përmbytjeve në Shkodër.

Ai ka kërkuar më shumë mjetë të ushtrisë dhe të Emergjencave Civile për shkak të gjendjes që është krijuar në Shkodër.

“Mënyra më e mirë për përballimin e situatave të tilla duhet të ishte shpallja e emergjencës,” tha Bardh Spahia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat