Moti i keq në Shkodër, era e fortë lë pa energji disa zona

Shkodra

Moti i keq në Shkodër, era e fortë lë pa energji disa zona

Më: 16 dhjetor 2023 Në ora: 10:06
Foto ilustrim

 Përkeqësimi i motit ka sjellë probleme edhe në qarkun e Shkodrës.

Për shkak të erërave të forta ka ndërprerje të furnizimit me energji elektrike ne zonat e Vau Dejës, Komanit, Pukës, Velipojës dhe Malësisë se Madhe.

Strukturat e OShEE janë në terren dhe po punojnë për riparimin e defekteve.

Sipas Emergjencave Civile, nuk raportohen probleme ne akse rrugore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat