Shkodër/ Vetëplagoset me armë zjarri, 54-vjeçari përfundon në spital

Shkodra

Shkodër/ Vetëplagoset me armë zjarri, 54-vjeçari përfundon në spital

Më: 12 shkurt 2024 Në ora: 18:28
Foto ilustrim

Një incident është regjistruar pak momente më parë në Vuan e Dejës.

Një 54-vjeçar është plagosur teksa po pastronte armën e tij të gjahut në fshatin Kosmaç, në Vaun e Dejës.

Raportohet se ngjarja ka qenë aksidentale, ndërsa i dëmtuari është dërguar në spital, për ndihmë mjekësore.

Menjëherë pas ngjarjes, policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka sekuestruar armën e zjarrit në cilësinë e provës. Arma e zjarrit ishte me leje të rregullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat