Zjarr në një servis automjetesh në Shkodër! Zjarrfikësit shuajnë flakët, dyshimet e para…

Shkodra

Zjarr në një servis automjetesh në Shkodër! Zjarrfikësit shuajnë flakët, dyshimet e para…

Më: 28 shkurt 2024 Në ora: 07:55
Foto ilustrim

Rreth orës 05:35, në një servis automjetesh në fshatin Shtoj i Ri, në pronësi te shtetasit G. P., 38 vjeç, ka rënë zjarr, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike.

Zjarrfikësit kanë bërë të mundur shuarjen e plotë të zjarrit.

Si pasojë e rënies së zjarrit janë djegur pjesë që shërbenin për rregullimin e makinave që ndodheshin brenda servisit, dhe pjesërisht një automjet.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për sqarimin e rrethanave dhe të shkakut të rënies së zjarrit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat