Denoncimi i burrit në Shkodër: Gruaja është larguar nga shtëpia me tre fëmijët e mitur

Shkodra

Denoncimi i burrit në Shkodër: Gruaja është larguar nga shtëpia me tre fëmijët e mitur

Më: 4 maj 2024 Në ora: 14:48
Foto ilustrim

Një burrë ka denoncuar në Komisariatin e Shkodrës, gruan e tij, e cila ka marrë tre fëmijët e mitur dhe është larguar nga shtëpia.

“Më datë 03.05.2024, shtetasi 31 vjeç, banues në Shkodër, ka kallëzuar se është larguar nga banesa, bashkëshortja e tij, shtetasja 39 vjeçe, së bashku më 3 fëmijët e tyre të mitur“, thuhet në njoftimin e policisë.

Ndërkohë, blutë po punonjë për gjetjen e tyre.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat