Arrestohet 36-vjeçari nga Shkupit, i është gjetur një armë dhe plumba

Shkupi

Arrestohet 36-vjeçari nga Shkupit, i është gjetur një armë dhe plumba

Më: 6 prill 2024 Në ora: 19:01
Foto ilustrim

Me datë 05.04.2024 në ora 15:00 në zonën e Gjorçe Petrovit, zyrtarë policorë nga Njësiti policor për intervenim në SPB Shkup e kanë privuar nga liria R.K.(36) nga fshati Rashçe, Shkup.

Pasi kanë gjetur dhe konfiskuar një armë me kornizë dhe disa fishekë për të.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një dorëzim përkatës.

Detaje tjera nuk u japen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat