Rihanna duket sensacionale në reklamën e linjës re të brendshmeve - Bota Sot
Rihanna duket sensacionale në reklamën e linjës re të brendshmeve

Showbiz

Rihanna duket sensacionale në reklamën e linjës re të brendshmeve

Më: 20 qershor 2020 Në ora: 15:43
Foto ilustrim

Rihanna ka promovuar linjën e re të bikineve.

Rihanna dëshmoi përsëri se ajo dhe figura e saj janë aset kryesor reklamues të enjten kur publikoi setin e ri të fotografive në rrjete sociale të linjës së re të të brendshmeve, shkruan DailyMail.

Këngëtarja e hiteve të njëpasnjëshme ngriti temperaturat kur i renditi pozat më të mira në të brendshme të verdha nga linja e re.

Përndryshe, bukuroshja ka njoftuar tash e një kohë se albumi iri muzikor ‘R9’ nuk do të publikohet derisa të qetësohet situate e pandemisë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat