Tjetër tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra - Bota Sot
Tjetër tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Shqipëria

Tjetër tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Më: 8 janar 2019 Në ora: 08:35
Ilustrim

Nje tjeter termet eshte regjistruar ne vend ne oret e para te mengjesit te sotem. 

IGJEUM ben me dije se lekundja ka qene afer Tiranes, por per fat ka pasur nje magnitude te vogel

Sipas IGJEUM termeti eshte shenuar ne Mushqete, 16 km ne Juglindje te Tiranes, ne nje thellesi 18 km dhe ka pasur magnitude 1.8. Nuk ka asnje raportim per deme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...