Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Ja me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Shqipëria

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Ja me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Më: 25 prill 2024 Në ora: 08:05
Foto ilustrim

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar do blihet me 93.9 lekë dhe do shitet me 94.9 lekë.

Monedha evropiane euro do blihet me 100.6 lekë dhe do shitet me 101.2 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane sot në tregun shqiptar do blihet me 102.3 lekë dhe do shitet me 103.5 lekë.

Ndërsa paundi britanik do blihet me 116.7 lekë dhe do shitet me 117.7 lek.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat