Mazhoranca pranon dekretin e Metës për ligjin e kadastrës - Bota Sot
Mazhoranca pranon dekretin e Metës për ligjin e kadastrës

Shqipëria

Mazhoranca pranon dekretin e Metës për ligjin e kadastrës

Më: 5 shkurt 2019 Në ora: 11:49
Foto

Komisioni i Ligjeve pranon dekretin e presidentit, Ilir Meta, për rishqyrtimin e ligjit të kadastrës.

 Ky komision pritet të bëjë ndryshimet e propozuara dhe më pas ta miratojë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...