Lënë veturat për t’ia mësyrë vendeve të sigurta, video e re nga tërmeti në Shqipëri - Bota Sot
Lënë veturat për t’ia mësyrë vendeve të sigurta, video e re nga tërmeti në Shqipëri

Shqipëria

Lënë veturat për t’ia mësyrë vendeve të sigurta, video e re nga tërmeti në Shqipëri

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 19:42
Foto

Mediat shqiptare po vazhdojnë të publikojnë imazhe dhe video nga momenti i tërmetit që goditi Adriatikun.

Dridhjet e tërmeteve u ndjenë edhe në Kosovë, teksa në Shqipëri po raportohet për një numër të konsiderueshëm të të lënduarve, shkruan lajmi.net.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, shihen disa njerëz të cilët në momentin e tërmetit në Shqipëri, ikin nga një lokal i servisit të makinave.

Duke u munduar ta shmangin rrezikun, ata dalin në rrugë e cila në video shihet të ketë mjaft qarkullim të veturave.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...