"Shqiptarët s'kanë lekë për dentistin, të paktën Rama i ka dhëmbët në rregull" - Bota Sot
"Shqiptarët s'kanë lekë për dentistin, të paktën Rama i ka dhëmbët në rregull"

Shqipëria

"Shqiptarët s'kanë lekë për dentistin, të paktën Rama i ka dhëmbët në rregull"

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 10:47
Edi Rama

Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, komentoi sondazhin e Komisionit Evropian, sipas të cilit 77% e shqiptarëve e kanë të vështirë të përballojnë shpenzimet për kujdesin dentar.

Kjo sipas Vasilit, është shifër e Anketës Europiane të Cilësisë së Jetës dhe është ndër më negativet në kontinent.

Me ironi kreu i grupit të LSI-së, shprehet që me rëndësi është që vetë kryeministri i ka në rregull dhëmbët e tij.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...