Twitter dhe Facebook, përdoruesit raportojnë se kanë probleme me rifreskimin e “news feed”

Teknologji

Twitter dhe Facebook, përdoruesit raportojnë se kanë probleme me rifreskimin e “news feed”

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 00:50
Foto ilustrim

Përdoruesit e rrjetit social Twitter, në mbarë botën kanë raportuar sot probleme të ndryshme që kanë pasur.

Në pjesë të caktuara të botës, përdoruesit kanë bërë të ditur se nuk kanë pasur mundësi të rifreskojnë “news feedin” dhe të publikojnë statuse të reja.

E probleme të ngjashme kanë pasur edhe përdoruesit e një rrjeti tjetër social – Facebook.

Megjithatë, deri më tani asnjëra palë nuk ka dalë me ndonjë komunikatë zyrtare lidhur me këto probleme të pretenduara. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat