Rrjedh çmimi i kufjeve Samsung Galaxy Buds FE

Teknologji

Rrjedh çmimi i kufjeve Samsung Galaxy Buds FE

Më: 17 shtator 2023 Në ora: 10:50
Foto ilustrim

Samsung pritet të zbulojë së shpejti Galaxy S23 FE, dhe krahas kësaj, mund të shohim gjithashtu markën koreane e cila do të prezantojë edhe kufjet Galaxy Buds FE TWS.

Sipas informatorit të njohur Roland Quandt, kufjet në fjalë do të kenë një çmim me pakicë të sugjeruar nga prodhuesi prej 99,99 dollarëve.

Samsung Galaxy Buds FE thuhet se përmban drejtues të akorduar AKG 12 mm në çdo kufje dhe ka opsione grafiti dhe ngjyrash të bardha, raporton GSM Arena, përcjell Telegrafi.

Manuali i Galaxy Buds FE i ngarkuar nga Samsung në faqen e tij të internetit zbuloi se kufjet do të vinin në dy madhësi – S/M dhe M/L.

Kutia e karikimit të Samsung Galaxy Buds FE do të karikohet përmes një porti USB-C, por është e paqartë nëse do të mbështesë karikimin “wireless”.

Më shumë detaje rreth Samsung Galaxy Buds FE pritet që të dalin në javët e ardhshme. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat