Ky është truku më interesant në internet që duhet patjetër ta dini!

Teknologji

Ky është truku më interesant në internet që duhet patjetër ta dini!

Më: 13 shkurt 2024 Në ora: 08:51
Foto ilustrim

Vlogeri i njohur në YouTube @Mrwhosetheboss, njëherësh ekspert i rrjeteve sociale dhe pajisjeve teknologjike ka ndarë një truk interneti tejet interesant.

Ky truk mund të jetë shumë i dobishëm për ju në rastet kur keni nevojë më së shumti.

Fillimisht duhet të instaloni një veçori shtesë të Google Chrome, i njohur si Project Naptha.

Pasi të keni instaluar këtë veçori, ju mund të shkoni tek secili imazh në Google dhe të selektoni secilin përshkrim të ngërthyer brenda.

Dhe jo vetëm që mund ta bëni këtë, por edhe mund ta përktheni tekstin që mund të jetë i integruar në ndonjë imazh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat