Prezantohet plani i ri për Apple Watch

Teknologji

Prezantohet plani i ri për Apple Watch

Më: 21 maj 2024 Në ora: 10:31
Cricket Wireless

Cricket Wireless po përpiqet ta bëjë Apple Watch më tërheqëse duke prezantuar një plan vetëm për orën inteligjente.

Bëhet e ditur se për herë të parë operatori do të ofrojë Apple Watch Series 9, shkruajnë mediat e huaja.

Duke filluar nga 17 maji, linja e Apple Watch që përbëhet nga Apple Watch SE, Apple Watch Series 9 dhe Apple Watch Ultra 2, është në dispozicion të klientëve.

Plani i ri i orës inteligjente të operatorit i lejon klientët e rinj dhe ekzistues të kenë qasje në njoftimet e bisedave, të dhënave dhe aplikacioneve pa pasur nevojë për iPhone pranë.

Apple Watch për fëmijë është gjithashtu një opsion i disponueshëm përmes Family Setup.

Kjo e fundit i lejon fëmijët e familjes që nuk kanë iPhone të tyre të përfitojnë nga veçoritë si ajo e fitnesit, komunikimit dhe sigurisë së Apple Watch.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat