Tetovarit ia vjedhin kamionin, rastin e paraqet në polici

Tetova

Tetovarit ia vjedhin kamionin, rastin e paraqet në polici

Më: 7 dhjetor 2020 Në ora: 13:58
Foto ilustrim

Mbrëmë në ora 22:30, D.J (49) nga Tetova në SPB Tetovë ka raportuar se të njëjtën ditë ndërmjet orës 16 dhe 22,autorë të panjohur e kanë vjedhur kamionin e tij “Fiat” me targa të Tetovës, që kishte qenë i parkuar në rrugën 29-nëntori në Tetovë.

Merren masa për gjetjen e automjetit dhe zbardhjen e plotë të çështjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat