Sulmohet fizikisht një i ri nga Bërvenica

Tetova

Sulmohet fizikisht një i ri nga Bërvenica

Më: 3 janar 2022 Në ora: 12:29
Foto ilustrim

Sonte në ora 03 e 45 minuta, D.T. (23) nga Bërvenica e Tetovës në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 13:30 në Sedllarcë të Poshtme e Tetovës, pas një zënke paraprake verbale është sulmuar fizikisht nga personi G.P. (20)

Nga Jançishti i Tetovës.

Po merren masa për zbardhjen.

Dhe për dokumentimin e rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat