Kapen pamjet e rralla, delfinët bëjnë sfilatë në detin shqiptar - Bota Sot
Kapen pamjet e rralla, delfinët bëjnë sfilatë në detin shqiptar

Turizëm

E enjte, 18 tetor 2018

Kapen pamjet e rralla, delfinët bëjnë sfilatë në detin shqiptar

Nga: I.J Më: 13 maj 2018 Në ora: 14:47
Delinet

Se Shqiperia është një vend i mrekullueshëm dhe ofron shumë për turistët, e dëshmon edhe një video që sot ka shpërndarë pedagogu i njohur Ermal Hasimja.

Nga plazhi i Gjipesë në Jalë në videon që ka postuar Hasimja, duken një grup delfinësh që sfilojnë në ujërat e detit shqiptar.

Shqipëria jugore është plot me plazhe gjysmë të fshehta me ujë të pastër, shkëmbinj të qetë dhe shpella të mistershme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test