Grabitet karburanti në Vlorë - Bota Sot
Grabitet karburanti në Vlorë

Vlora

Grabitet karburanti në Vlorë

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 10:06
Foto Ilustrim

Një pikë karburanti është grabitur gjatë natës në qendër të Novoselës, në Vlorë.

Dy persona ende të paidentifikuar, kanë kërcënuar rojen e karburantit.

Ata kanë thyer  xhamin e kabinës ku rrinte roja dhe i kanë marrë 35 mijë lekë.

Siç ka deklaruar roja, ata kanë qenë të armatosur pasi ka dëgjuar njërin ti thotë tjetrit: Nxirr pistoletën!

Policia e Vlorës ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve të grabitjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...