Vlorë: Nxirren mjetet e lundrimit nga deti, rrezik mbytjeje dhe përplasjeje me gurët - Bota Sot
Vlorë: Nxirren mjetet e lundrimit nga deti, rrezik mbytjeje dhe përplasjeje me gurët

Vlora

Vlorë: Nxirren mjetet e lundrimit nga deti, rrezik mbytjeje dhe përplasjeje me gurët

Më: 24 dhjetor 2019 Në ora: 13:38
Foto

Vijon që të ketë dallgë të mëdha përgjatë gjithë bregdetit të Vlorës. Në zonën e Radhimës, pronarët e mjeteve detare kanë nxjerrë nga deti mjetet e tyre nga rreziku i mbytjes dhe përplasjes me gurët.

Ndërkohë qe mjeti tip gomone, të cilin dallgët e kishin futur nën ujë është gjetur nga peshkatarët rreth 70 m nga bregu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat