Mbytet një i moshuar në detin e Vlorës

Vlora

Mbytet një i moshuar në detin e Vlorës

Më: 24 gusht 2020 Në ora: 17:40
Vlorë

Policia e Vlorës njofton se një person i moshuar është nxjerrë i pajetë nga zona e Plazhit të Vjetër.

Viktima, ende i paidentifikuar, është rreth 70 vjeç dhe paraprakisht mendohet se ka pësuar sulm në zemër në det dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryejnë veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat