Vlorë/ Po rregullonte linjën e internetit, bie nga shtylla 50 vjeçari

Vlora

Vlorë/ Po rregullonte linjën e internetit, bie nga shtylla 50 vjeçari

Më: 31 gusht 2020 Në ora: 21:19
Ilustrim

Një person ka rënë nga shtylla në fshatin Fitore të Vlorës, teksa po rregullonte një linjë interneti.

Një burrë rreth të 50-tave ka rënë me kokë në tokë.

Ai ndodhet në gjendje të rëndë dhe është transportuar me urgjencë në spital.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat