Plas arma në Vlorë! Konfliktohen dy persona, detajet e para

Vlora

Plas arma në Vlorë! Konfliktohen dy persona, detajet e para

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 19:55
Foto ilustrim

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në zonën e Triportit, Vlorë.

Mësohet se janë konfliktuar 2 persona e më pas janë përdorur armë.

Ndërkohë thuhet se policia ka arrestuar autorin por ende nuk ka konfirmim zyrtar.

Në vendngjarje janë gjetur dhe disa gëzhoja plumbi.

Ende nuk dihen rrethana të ngjarjes dhe identitetet e personave të përfshirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat