Kërcënonte me vetëflijim, policia ndërhyn dhe ndalon të riun në Vlorë

Vlora

Kërcënonte me vetëflijim, policia ndërhyn dhe ndalon të riun në Vlorë

Më: 28 dhjetor 2020 Në ora: 15:15
Vlorë

Merr fund brenda pak minutash tentativa e një të riu në qytetin e Vlorës, i cili u mbyll në një dyqan dhe kërcënonte se do të vetëflijohej.

I riu, me probleme të shëndetit mendor, kishte lidhur një bombul gazi me derën e dyqanit dhe mbante në dorë një mjet prerës.

Ndërhyrja e Policisë dhe FNSH ishte e menjëherëshme.

Ata neutralizuan dhe shoqëruan në polici të riun, ende i paidentifikuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat