“Jam me COVID-19”, nëna rezulton e infektuar, djali largohet nga komisioni i votimit në Vlorë

Vlora

“Jam me COVID-19”, nëna rezulton e infektuar, djali largohet nga komisioni i votimit në Vlorë

Më: 25 prill 2021 Në ora: 07:41
Ilustrim

Shqipëria sot voton për të zgjedhur se kush do e qeverisë në 4 vitet e ardhshme.

Në Vlorë, raportohet se në qendrën e votimit te universiteti një prej komisionerëve është larguar sepse e ëma i ka kërkuar të ikë se është me Covid-19.

Anëtarët e tjerë i kanë kërkuar kryerjen e tamponit dhe të kthehet nëse nëse rezulton negativ.

Komisioneri është përfaqësues i LSI-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat