Çfarë po ndodh? RENEA dhe FNSH zbarkojnë në burgun e Vlorës

Vlora

Çfarë po ndodh? RENEA dhe FNSH zbarkojnë në burgun e Vlorës

Më: 11 korrik 2021 Në ora: 12:32
RENEA

Rreth 150 efektivë policie, forcat RENEA dhe FNSH kanë zhvilluar kontroll blic në burgun e Vlorës.

Kjo ndërhyrje që ndodh për herë të parë në institucion është zhvilluar pa dijeninë e autoriteteve të burgut.

Mësohet se kontrollet në qeli kanë zgjatur më shumë se një orë.

Nuk dihet ende nëse kanë konstatuar diçka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat