Aksident në Vlorë, fuoristrada futet në market, përplas nga mbrapa gruan e cila po blinte

Vlora

Aksident në Vlorë, fuoristrada futet në market, përplas nga mbrapa gruan e cila po blinte

Më: 14 gusht 2021 Në ora: 17:11
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur në Vlorë.

Teksa një fuoristradë X5 është futuar në një market.

E plagosur ka mbetur një grua e cila po blinte në market dhe papritur u godit nga mbrapa, raporton për BalkanWeb gazetari Enrik Mehmeti

Nga ana tjetër gruaja e plagosur është dërguar menjëherë në urgjencën e spitalit të Vlorës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat