Pamje/ E pazakontë në Vlorë, burri ecën nudo në bulevardin e mbushur me njerëz

Vlora

Pamje/ E pazakontë në Vlorë, burri ecën nudo në bulevardin e mbushur me njerëz

Më: 9 janar 2022 Në ora: 11:27
Foto ilustrim

Ndodh në Vlorë!

Një qytetar ka dalë totalisht i zhveshur në mes të qytetit.

Siç shihet në videon që gazetari Enrik Mehmeti sjell në redaksinë e “BalkanWeb”, qytetari, që duket se është i ri në moshë, ecën nudo në bulevard, pa e prishur fare terezinë.

Ai ecën i zhveshur teksa rruga është e mbushur me njerëz dhe dyqanet janë të gjitha hapur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat