“Dita pa makina” trafik i rënduar në Vlorë, krijohen radhë të gjata automjetesh në rrugën e “Unazës”

Vlora

“Dita pa makina” trafik i rënduar në Vlorë, krijohen radhë të gjata automjetesh në rrugën e “Unazës”

Më: 3 prill 2022 Në ora: 11:01
“Dita pa makina” trafik i rënduar në Vlorë, krijohen radhë të gjata automjetesh në rrugën e “Unazës”

Dita pa makina duket se ka sjellë probleme në trafik në Vlorë.

Gazetari i Ora News, Edi Ruçi, bën me dije se si pasojë e bllokimit të rrugëve kryesore, si bulevardi Vlorë-Skelë dhe i Lungomares, është krijuar trafik i rënduar në rrugën e unazës.

Mësohet se është krijuar një radhë e gjatë automjetesh që presin për të kaluar.

Ndërkohë një shkak tjetër i trafikut janë edhe punimet që po bëhen në rrugë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat