Guardia di Finanza operacion në Vlorë, në ndjekje të një mjeti për më shumë se 1 orë

Vlora

Guardia di Finanza operacion në Vlorë, në ndjekje të një mjeti për më shumë se 1 orë

Më: 19 korrik 2022 Në ora: 18:44
Foto ilustrim

Policia italiane prej më shumë se një ore po bën një operacion në brigjet e Vlorës.

Mësohet se operacioni po ndiqet nga ajri dhe nga deti.

Gjithashtu, Guardia di Finanza ka kërkuar bashkëpunimin e policisë shqiptare.

Dyshohet se mjeti transporton lëndë narkotike. Sakaq, aksioni dhe kontrollet po zhvillohen edhe nga toka. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat