Bie nga shkallët e Kuzum Baba-së, 40-vjeçari në Vlorë humb jetën

Vlora

Bie nga shkallët e Kuzum Baba-së, 40-vjeçari në Vlorë humb jetën

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 17:24
Foto ilustrim

Një 40-vjeçar ende i paidentifikuar ka humbur jetën ditën e sotme në Vlorë, pasi ra nga lartësia e një bordure.

Policia bën me dije se ngjarja ndodhi rreth orës 16:30, në lagjen “Hajro Çakërri”, në shkallët e Kuzum Baba-së,

Grupi hetimor vijon punën për identifikimin e personit dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 16.08.2022, rreth orës 16:30, në lagjen “Hajro Çakërri”, Vlorë, në shkallët e Kuzum Baba-së, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga lartësia e një bordure, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 40 vjeç.

Grupi hetimor vijon punën për identifikimin e personit dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat