Digjet makina gjatë natës në Vlorë

Vlora

Digjet makina gjatë natës në Vlorë

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 08:16
Foto ilustrim

Një makinë është përfshirë nga flakët e zjarrit gjatë natës së djeshme rreth orës 02:30 në lagjen “24 Maji”, Vlorë.

Uniformat blu bëjnë me dije se zjarri ka rënë në një automjet të parkuar , tip “Ford” në pronësi të shtetasit L. K., banues në Vlorë, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 27.09.2022, rreth orës 02:30, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr në një automjet të parkuar, tip “Ford” në pronësi të shtetasit L. K., banues në Vlorë, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat