Dyshohet se u grabit mbrëmë në Lushnje, policia gjen “Benzin” e dyshimtë në Vlorë

Vlora

Dyshohet se u grabit mbrëmë në Lushnje, policia gjen “Benzin” e dyshimtë në Vlorë

Më: 10 tetor 2022 Në ora: 14:58
Foto ilustrim

Një automjet tip “Mercedez Benz” është gjetur i braktisur në Vlorë.

Burime për ABC bëjnë të ditur se ka dyshime të forta që makina e gjetur në Vlorë i përket rastit të ndodhur në Lushnje, ku në afërsi të zonës së quajtur “Pushimi i Shoferit” u grabit një automjet.

Makina raportohet se është gjetur në afërsi të lagjes 10 Korriku në qytetin e Vlorës.

Policia ka nisur verifikimet, për makinën e gjetur nëse bëhet fjalë për të njëjtën makinë që u grabit në Lushnje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat