Tjetër i mbytur në Vlorë, humb jetën një 49-vjeçar - Bota Sot
Tjetër i mbytur në Vlorë, humb jetën një 49-vjeçar

Vlora

E shtunë, 17 nëntor 2018

Tjetër i mbytur në Vlorë, humb jetën një 49-vjeçar

Më: 6 gusht 2017 Në ora: 21:55
Vlora

Në tjetër person është mbytur ditën e sotme.

Burime nga policia thanë se është mbytur një 49-vjeçar me inicialet A. N., banues në Novoselë.

Burri mësohet se është mbytur në lumin e Vjosës. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Dje dhe sot fatkeqësisht ka pasur shumë të mbytur në det.

Njoftimi i Policisë së Vlorës:

Më datë 06.08.2017 rreth orës 18:00 Salla Operative Vlorë njoftohet nga një telefonatë se në lumin Vjosë në fshatin Mifol është mbytur një shtetas.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe nga verifikimet paraprake rezulton se është mbytur shtetasi  A.N., 49 vjeç, banues në Novosele, Vlorë.

Shërbimet e policisë janë ende duke  kontrolluar zonën ku ka ndodhur ngjarja, si edhe është njoftuar grupi i polumbarëve për të ardhur në ndihmë për gjetjen e trupit.

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme hetimore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test