Pamje të rënda, ja momenti kur nxirret nga deti i Vlorës trupi i pajetë i të moshuarit - Bota Sot
Pamje të rënda, ja momenti kur nxirret nga deti i Vlorës trupi i pajetë i të moshuarit

Vlora

E mërkurë, 17 tetor 2018

Pamje të rënda, ja momenti kur nxirret nga deti i Vlorës trupi i pajetë i të moshuarit

Më: 30 gusht 2017 Në ora: 23:29
Vlorë

Këtë pasditë në ujërat e detit të Vlorës u gjend trupi i pajetë i një të moshuari i cili është vënë re nga pushuesit e zonës.

Viktima, një 76 vjeçar është rrëzuar nga shkallët e Lungomares dhe ka rënë në ujë, e për pasojë është mbytur.

Ky është versioni paraprak i policisë së shtetit, teksa hetimet e thelluara kanë nisur për të zbardhur shkakun e ngjarjes së rëndë.

Më poshtë, janë pamjet e momentit kur mjekët e urgjencës vendosin trupin e pajetë të të moshuarit në barrelën e autoambulancës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test