28 Vlora udhëtojnë në Vlorë për 28 Nëntor - Bota Sot
28 Vlora udhëtojnë në Vlorë për 28 Nëntor

Vlora

28 Vlora udhëtojnë në Vlorë për 28 Nëntor

Më: 5 tetor 2018 Në ora: 21:51
28 Vlorat

28 vajza dhe gra kanë udhëtuar për në Vlorë për nder të festës së 28 Nëntorit – Festës së Flamurit.

Këtë udhëtim e bën shumë të veçantë edhe pjesëmarrja e një vajzës vetëm gjashtë muajshe.

Ky është ndër aktivitet e para që ka organizuar Ambasada e Shqipërisë në Kosovë për nder të Festës së Flamurit.

Udhëtimi është vazhdimësi e 40 Sarandave në Sarandë, ndërsa është bërë e ditur se edhe në të ardhmen do të realizohen udhëtime të tilla.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...